Huviringid


KALASTUSRING

Ringi tegevused: kalapüük erinevatel veekogudel, teoreetilised õppused. Vastavalt võistluskalendrile osalemine võistlustel üle Eesti. Iga-aastane suvelaager.

P 10-14 (ajad võivad muutuda vastavalt püügiviisile!)
​Kogunemiskoht on Sadamateatri juures või vastavalt kokkuleppele treeneriga.

Kuutasu 20€, see katab ka lähemate väljasõitude kulutused.

Lisainfo juhendaja Renaldo käest: 58782782, renaldo321@hotmail.comMUUSIKARINGID

Rütmiring noorematele

Oled väga oodatud end erinevate instrumentide kaudu väljendama! Kohal on toetav juhendaja, kes soovitab ja vajadusel suunab sind su rännakul muusikaradadel.
Põhirõhk on sel hooajal rütmidel - erinevad trummid, marakad, sahistid jms. Kohapeal mõningad pillid olemas, aga kõik su enda instrumendid on väga oodatud! 

Koguneme igal teisipäeval 17:00-19:00 Koidu 13 tegevustoas!

Kuutasu: kuni novembri lõpuni TASUTA, lisainfo 56627356

Ühisjämm noortele ja vanadele

Tule nagu oled, võta kaasa oma lemmikpill ja avatud meel, loome koos muusikat ja ilu! Saad kasutada kõiki muusikatoa vahendeid ja ammutada inspiratsiooni koosloomisest! Pillide valik täieneb jooksvalt. Avastame koos, otsest õpetamist ei toimu, küll aga on kohal juhendaja, kes hoiab ruumi ja vajadusel toetab sind su retkel!

Osalustasu 5€ kord

STILISTIKA ja LOOVUSRING

Väljenda oma hinge ja veeda toredalt aega! Stilistika ja loovusringis saavad osalejad võimaluse tõeliselt disainida oma elu! Seda ennekõike läbi käeliste tegevuste (näomaalingud ja lihtsalt kaunis meik, soengud, riiete kujundamine ja kaunistamine jne). Do It Yourself põhimõtetel saab juhendaja nõu ja soovituste abil vanadest riietest uued ja ägedad, äkki sekka ka muud meisterdamist-kaunistamist-nikerdamist. Kindlasti kuuluvad tegevuste juurde mõnusad jutuajamised moest ja loomingust! Oodatud on kõik huvilised!

Koguneme igal teisipäeval 17:30-19:00 Koidu 13 tegevustoas!

Kuutasu: 20€

Lisainfo ringi kohta juhendaja Emma-Lotte käest: 54513912, emmalotte.viirnurm@gmail.com.


JOOGA
Kasutan Kundalini jooga rikkalikku tehnoloogiat, mis hõlmab endas kriyasid ehk harjutusseeriaid ja erisuguseid meditatsioone. Minu lähenemine on pehme ja voolav, metsik ja tunnetuslik ihuaia uurimine, et naasta oma loomuomase
ilu ja sära juurde.
Tund on avatud kõigile, kellel on soov luua püha aega iseendale. Liikuda, tunda ja kogeda iseend. Eelnev
jooga kogemus pole vajalik.

Võimalusel võta kaasa oma matt, aga ka kohapeal on mõned.
Tund lõpeb orienteeruvalt 20.00.
Energiavahetus 7 eur.
Küsimuste korral kirjuta: eliisa.molder@gmail.com