2010

2009 tegevused leiad siit
2011 tegevused leiad siit
2012 tegevused leiad siit


Osalesime isadepäeva püügil Tartus Anne Kanalil 7 poisiga. Edgar Feoktistov tuli täiskasvanute grupis 2. kohale. Käesoleval ajal käib ettevalmistus sõpruskohtumiseks MTÜ Koos Kalale poistega. Kohtumine toimub talipüügilaagrina Viljandimaal eelseisval koolivaheajal.


Klubi osales 7 poisiga 26.09.10 Kohilas Tohisoo mõisas toimunud siilionu mälestuspüügil.See ei olnud võistlus, vaid võimalus koos vestelda ja kala püüda, nautida sügisloodust ning meenutada varalahkunud aktiivset harrastuskalastajat. Jagati loosiauhindu, nauditi kuuma suppi ja maitsvaid pirukaid.


18.09.2010 käisime Uljastel Eesti meistrivõistlustel spinningupüügis. Elu on ikka imelik küll - vanad võtjad ei saanud midagi, aga Kolja, kes pole meiega varem võistlustel käinud, sai 2 ahvenat!


Heade Võtete Jõgi Tartus toimus kenasti hoolimata vihmasabinatest. Meie poiss Raivo Jaan Õunpuu sai noorteklassis I koha. Meeskondadest tuli KALAKRATID koosseisus Laur Tammeorg, Raul Vilde, Artur Lõhmus ja Gero Mikk II kohale.12.08.2010 korraldas Eesti Noorteühenduste Liit Tartus noortepäeva, kuhu kutsuti meid näidiskalapüüki tegema. Olime siis Emajõe vasakkaldal Atlantise ees rivis . Saak latikas ja viidikaid. Edukaim Edgar KureLaupäeval, 31.juulil 2010 osalesime Uljaste Suvetriibul. Raivo Jaan Õunpuu tuli noorteklassis 4. kohale. Laur Tammeorg oli sattunud meeste nimekirja ja seal üle 34. koha ei tõusnud. Tore küll, kui havi käsul järsku meheks saad!Saadjärve Röövikul käidud. Osalesime 2 paatkonnaga. Üks -Kirriland, Pabos, Feoktistov tuli V kohale, mis oli keskmine tulemus. Kuna noorteklassi polnud, tuli rinda pista isegi MM-l käinud meestega.Nii et pole hullu! Edgar Kure sai kõige noorema osaleja kurika. See on tubli poiss, tulevikus ta kindlasti teeb selle avansi tasa.Lastekaitsepäeva HÕBEKALA õngitsemisvõistluse tulemused.
Alex Liivamägi I koht, Raul Vilde II koht,Edgar Feoktistov III koht.
Kokku osales 12 noort.20. veebruaril 2010.a.  toimunud Eesti meistrivõistlustel kirbutamises osales 5 poissi kalastusringist. Noorteklassi esikoha võttis üllatusmees  Edgar Kure (12) ja II kohale tuli vana võidumees Laur Tammeorg (13). Kahjuks oli noorteklassi piir viidud 14 eluaastale, mistõttu 2 meie poissi pidid täiskasvanute klassis kaasa tegema ja seal oli võidusansse vähe. Aga küll tuleb seegi  päev, mil vanad kalamehed hakkavad meie ees värisema!30.01.2010 Võrtsjärve karikal osalenud kalakrattidest saavutas noorteklassis esikoha Laur Tammeorg ja see oli ühtlasi 2. koht üldarvestuses. Raul Kokassaar tuli täiskavanute arvestuses 8. kohale.