Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login

I Kalastuslaager
Kalastuslaager toimus 14.06-19.06.2009 Võrumaal Kirikumäe matkamajas. Põhiliselt oli see suunatud meie kalastusringi liikmetele ja muidu kalastushuvilistele lastele. Laagri viisid läbi MTÜ Tartu Koidu Keskuse kasvatajad ja meie kalastusringi professionaalne juhendaja Pavel Margulis. Kuigi ilm oli suuremalt jaolt üsna külm ja vihmane, olid lapsed väga tublid, keegi ei virisenud. Ilmast hoolimata toimus aktiivne kalastamine, kõik osalesid püügivõistlustel ja võtsid osa erinevatest tegevustest. Õhtuti vaadati ühiselt kalastusteemalisi filme, grilliti lõkkel omapüütud saaki ja käidi saunas. Laager oli igati korda läinud ja eriti hea meel on selle üle, et mõned uued poisid on osa võtnud ka järgnevatest üritustest. Loodetavasti kalastuspisik on nakkav!
 

II Puhkelaager Otepääl
Laager toimus 25.06-05.07.2009 Veski Spordibaasis Valgamaal Otepää vallas Pilkuse külas. Suurepärane asukoht võimaldas rohkesti erinevaid tegevusi: ujumine; paadisõit; matkad, lõkke- ja saunaõhtud. Kuna Koidu Keskuse laagrite üheks eesmärgiks on silmaringi arendamine, siis olid laagri läbi viinud noorsootöötajad ette valmistanud ekskursiooni Otepää Lipumuuseumisse, Cantervilla lossi, Valgjärve telejaama, kohalikku vineeritehasesse ja Otepää kirikusse, kus võeti osa pühapäevasest jumalateenistusest. Eriti tore oli Otepää Seikluspargi külastus: kõikidel oli täispakett ning enamik julges läbida kõik kuus rada. Kohapeal laagrikompleksis aidati kaasa ka heakorratöödel nt muru niitmisel ja traktoriga okste vedamisel.
 

III Puhkelaager Laeva vallas
Laager toimus 09.07-18.07.2009 Laeva lasteaias. Siin oli põhirõhk muusikal, käsitööl, kunstil, matkamisel ja marjade-taimede korjamisel. Kuna meie käsutuses oli klaver ning ühel kasvatajal olemas ka flööt, siis algas ja lõppes iga laagripäev muusikalise etteastega. Lisaks tutvustati ravimtaimi ja viidi läbi ühisküpsetamisi nt omakorjatud marjadest kook. Korraldasime väljasõidu Laeva sohu, kus on olemas korralikud matkarajad ning kõik said toreda looduskogemuse. Oleksime tahtnud näha ka Laeva meiereid, kuid selle külastamiseks peab olema spetsiifiline tervisetõend, mida meil kahjuks polnud. Täname väga laagris osalenud vabatahtlikku Katri Laanistot, kes oli igati abiks ning korraldas lastele toredaid kunstitegevusi.
 

IV Puhkelaager Tabivere vallas
Laager toimus 23.07.-01.08.2009 Tabivere Vabaajakeskuses. Kuna kohe läheduses asus Saadjärv, siis kõigi rõõmuks sai palju ujuda. Õhtuti valmistasid lapsed ette teatrietendusi või muid etteasteid ning kohaliku näiteringi juhendaja viis läbi teatriteemalise loengu. Pikim väljasõit toimus Elistvere loomaparki, pärast mida korraldasid kasvatajad ka selleteemalise viktoriini. Külastati Tabivere muuseumi, kohalikud spordiväljakud võimaldasid korv- ja jalgpalli mängimist.